SlovakiaAlza.sk SK

Alza.sk SK gift card

Buy Alza.sk SK giftcards / vouchers with Bitcoin (BTC), USDC, USDT (Tether), XLM (Stellar), Ethereum, Litecoin, Dai, Polygon (MATIC), Fantom (FTM), Avalanche (AVAX), Solana (SOL), Algorand (ALGO) and many other cryptocurrencies & stable coins

🇸🇰 This product may only work in Slovakia. Sales are final.

Details
Terms & Conditions

Alza.sk je jedinečný obchod s počítačmi, spotrebnou elektronikou, hračkami, drogériou či športovými potrebami, prevádzkujúci rovnomenný internetový obchod a maloobchodnú sieť predajní.

Website

https://alza.sk

Redemption Methods

Online

Redemption Instructions

Do poľa „Využiť zľavový / darčekový poukazz“ na platobnej stránke svojej objednávky zadajte kód elektronickej darčekovej karty.

• Hodnota uvedená na poukaze vám bude odpočítaná z ceny nákupu v internetovom obchode na www.alza.sk. • Poukaz nie je vymeniteľný za peniaze. Poukaz nemožno rozmeniť. Hodnotu poukazu je možné vyčerpať len jednorazovým nákupom. • Pri tovare, na ktorého nákup bol uplatnený darčekový poukaz, vám môže byť (v prípade odstúpenia od kúpnej zmluvy alebo v prípade oprávnenej reklamácie) vrátená suma prostredníctvom náhradného darčekového poukazu alebo vytvorením adekvátneho kreditu nanákup iného tovaru. • Poukazom je možné uhradiť iba nákup v internetovom obchode na stránkach www.alza.sk. • Zakúpením poukazu súhlasíte s podmienkami na použitie poukazu. • Nákup tovaru sa riadi platnými Obchodnými podmienkami a Reklamačným poriadkom spoločnosti Alza.cz, a. s. • Poukaz nemôže byť nijako nahradený v prípade straty.

Want to earn cashback?

Download our mobile app to get up to 10% cashback on giftcard purchases 🙌

Download The App
Bidali mobie app screenshot

How it works

1. Select a product
Choose the product and amount you want
2. Pay
Scan or enter the amount and address
3. Receive & Redeem
Products are emailed out after payment is confirmed