SlovakiaGlobal Experiences Card SK

Global Experiences Card SK gift card

Buy Global Experiences Card SK giftcards / vouchers with Bitcoin (BTC), USDC, USDT (Tether), XLM (Stellar), Ethereum, Litecoin, Dai, Polygon (MATIC), Fantom (FTM), Avalanche (AVAX), Solana (SOL), Algorand (ALGO) and many other cryptocurrencies & stable coins

This item is temporarily unavailable

🇸🇰 This product may only work in Slovakia. Sales are final.

Details
Terms & Conditions

Global Experiences kortelė, kurią teikia „Tripadvisor“ įmonė „Viator“, gali būti išperkama tik internetu adresu www.globalexperiencescard.com, skirta daugiau nei 350 000 kelionių, veiklos, patirčių ir dalykų, kuriuos reikia padaryti visame pasaulyje, daugiau nei 120 šalių. Didžiausias dovanų kortelių, skirtų kelionėms, veiklai ir potyriams, sąrašas. Mėgaukitės galimybėmis su daugiau nei 350 000 dalykų, įskaitant: • Ekskursijos ir ekskursijos • Atrakcionai ir pramogų parkai • Maistas, vynas ir naktinis gyvenimas • Užsiėmimai ir dirbtuvės • Kruizai, buriavimas ir vandens turai • Ekskursijos pėsčiomis ir dviračiais • Pervežimai ir antžeminis transportas • Kultūrinės ir teminės ekskursijos • SPA, joga ir sveikatingumas

Website

https://www.globalexperiencescard.com

Redemption Methods

Online

Redemption Instructions

Ieškokite mūsų tiekėjų duomenų bazėje savo dovanų kortelės valiuta ir užsisakykite įspūdžius internetu tik www.globalexperiencescard.com. Taikykite 16 skaitmenų dovanų kortelės kodą ir 8 skaitmenų PIN kodą kaip visą arba dalinį užsakymo apmokėjimą. Vienai rezervacijai galite sujungti iki keturių dovanų kortelių. Tiesiog pritaikykite dovanų kortelės vertę visam arba daliniam užsakymo apmokėjimui. Likutis, jei reikia, gali būti apmokėtas pagrindine kredito kortele. Dovanų kortelės galiojimo laikas nesibaigia. Jūsų užsakymas bus patvirtintas el. paštu tiesiogiai iš Global Experiences kortelės. Tiesiog pateikite savo užsakymo patvirtinimą ir iš anksto apmokėto užsakymo tapatybę. Galite atšaukti savo užsakymą INTERNETU be jokių baudų, JEI atšaukimas atliktas internetu www.globalexperiencescard.com ir atitinka atšaukimo politikos taisykles. Jei jums reikia pagalbos dėl Global Experiences kortelės naudojimo, atsiųskite mums el. laišką adresu help@globalexperiencescard.com ir pateikite kuo daugiau informacijos, kad galėtume geriau jus aptarnauti.

Global Experiences Card Powered by Viator išduoda Global Hotel Card, Inc., o naudojimasis svetaine https://www.globalexperiencescard.com/ ir dovanų kortele reiškia sutikimą su šiomis sąlygomis, kurios gali būti bet kada peržiūrėtos. Visas taisykles ir sąlygas rasite adresu https://www.globalexperiencescard.com/terms-and-conditions. Dovanų kortelės galiojimo laikas nesibaigia.

Want to earn cashback?

Download our mobile app to get up to 10% cashback on giftcard purchases 🙌

Download The App
Bidali mobie app screenshot

How it works

1. Select a product
Choose the product and amount you want
2. Pay
Scan or enter the amount and address
3. Receive & Redeem
Products are emailed out after payment is confirmed

Spend Stablecoins

Are you earning stablecoins through staking, DeFi lending, or getting paid in stable coins?

Spend USDC.e (ETH Bridged on Polygon Network) - USDC.e
USDC.e (ETH Bridged on Polygon Network)
USDC.e
Spend Mountain Protocol USD - USDM
Mountain Protocol USD
USDM
Spend Celo Dollar - cUSD
Celo Dollar
cUSD
Spend Celo Euro - cEUR
Celo Euro
cEUR

Looking for a good way to spend cryptocurrency?

Buy gift cards, vouchers, mobile data and airtime with Bitcoin, USDT (Tether), Ethereum, Litecoin, and many more currencies from wallets like Coinomi, Valora, MetaMask, Evercoin, Enjin, Mycelium, MyEtherWallet, Jaxx, Trust Wallet, imToken, Coinbase Wallet and more.

Pay with Bitcoin, Pay with USDT, Ethereum, Litecoin and many other coins / tokens