Czech RepublicGlobal Hotel Card CZ

Global Hotel Card CZ gift card

Buy Global Hotel Card CZ giftcards / vouchers with Bitcoin (BTC), USDC, USDT (Tether), XLM (Stellar), Ethereum, Litecoin, Dai, Polygon (MATIC), Fantom (FTM), Avalanche (AVAX), Solana (SOL), Algorand (ALGO) and many other cryptocurrencies & stable coins

🇨🇿 This product may only work in Czech Republic. Sales are final.

Details
Terms & Conditions

Global Hotel Card Powered by Expedia Partner Solutions je přední dárková karta pro hotely, resorty, rekreační pronájmy a soukromé domy po celém světě. Vyberte si z více než 500 000 ubytování po celém světě ve více než 200 zemích. Nabízíme více než 350 hlavních hotelových značek včetně Marriott, Accor, Intercontinental, Hyatt, Hilton Best Western a mnoha dalších butiků, penzionů a nezávislých hotelů.

Website

https://www.globalhotelcard.com

Redemption Methods

Online

Redemption Instructions

Prohledejte naši databázi ubytování v měně vaší dárkové karty a rezervujte si pobyt pouze online na www.globalhotelcard.com. Použijte 16 místný kód dárkové karty a 8 místný PIN jako úplnou nebo částečnou platbu rezervace. Na jednu rezervaci můžete použít až čtyři dárkové karty. Jednoduše použijte hodnotu vaší dárkové karty pro úplné nebo částečné zaplacení rezervace. V případě potřeby lze zůstatek uhradit hlavní kreditní kartou. Platnost dárkových karet nevyprší. Vaše rezervace budou potvrzeny e-mailem přímo z Global Hotel Card. Při check-inu jednoduše předložte potvrzení rezervace a státem vydaný průkaz totožnosti pro předplacenou rezervaci. Svou rezervaci můžete zrušit ONLINE bez sankcí, POKUD je zrušení provedeno online na www.globalhotelcard.com a je v souladu s pravidly storno podmínek. Pokud potřebujete pomoc s používáním Global Hotel Card, zašlete nám e-mail na adresu help@globalhotelcard.com a uveďte co nejvíce podrobností, abychom vám mohli lépe sloužit.

Globální hotelovou kartu vydává Global Hotel Card, Inc. a používání webové stránky www.GlobalHotelCard.com a dárkové karty představuje přijetí těchto podmínek a podmínek, které mohou být kdykoli revidovány. Úplné znění smluvních podmínek naleznete na https://globalhotelcard.com/terms-and-conditions. Platnost dárkových karet nevyprší.

Want to earn cashback?

Download our mobile app to get up to 10% cashback on giftcard purchases 🙌

Download The App
Bidali mobie app screenshot

How it works

1. Select a product
Choose the product and amount you want
2. Pay
Scan or enter the amount and address
3. Receive & Redeem
Products are emailed out after payment is confirmed

Spend Stablecoins

Are you earning stablecoins through staking, DeFi lending, or getting paid in stable coins?

Spend USDC.e (ETH Bridged on Polygon Network) - USDC.e
USDC.e (ETH Bridged on Polygon Network)
USDC.e
Spend Mountain Protocol USD - USDM
Mountain Protocol USD
USDM
Spend Celo Dollar - cUSD
Celo Dollar
cUSD
Spend Celo Euro - cEUR
Celo Euro
cEUR

Looking for a good way to spend cryptocurrency?

Buy gift cards, vouchers, mobile data and airtime with Bitcoin, USDT (Tether), Ethereum, Litecoin, and many more currencies from wallets like Coinomi, Valora, MetaMask, Evercoin, Enjin, Mycelium, MyEtherWallet, Jaxx, Trust Wallet, imToken, Coinbase Wallet and more.

Pay with Bitcoin, Pay with USDT, Ethereum, Litecoin and many other coins / tokens