Czech RepublicGlobal Hotel Card CZ

Global Hotel Card CZ gift card

Buy Global Hotel Card CZ giftcards / vouchers with Bitcoin (BTC), USDC, USDT (Tether), XLM (Stellar), Ethereum, Litecoin, Dai, Polygon (MATIC), Fantom (FTM), Avalanche (AVAX), Solana (SOL), Algorand (ALGO) and many other cryptocurrencies & stable coins

🇨🇿 This product may only work in Czech Republic. Sales are final.

Details
Terms & Conditions

Global Hotel Card Powered by Expedia Partner Solutions je přední dárková karta pro hotely, resorty, rekreační pronájmy a soukromé domy po celém světě. Vyberte si z více než 500 000 ubytování po celém světě ve více než 200 zemích. Nabízíme více než 350 hlavních hotelových značek včetně Marriott, Accor, Intercontinental, Hyatt, Hilton Best Western a mnoha dalších butiků, penzionů a nezávislých hotelů.

Website

https://www.globalhotelcard.com

Redemption Methods

Online

Redemption Instructions

Prohledejte naši databázi ubytování v měně vaší dárkové karty a rezervujte si pobyt pouze online na www.globalhotelcard.com. Použijte 16 místný kód dárkové karty a 8 místný PIN jako úplnou nebo částečnou platbu rezervace. Na jednu rezervaci můžete použít až čtyři dárkové karty. Jednoduše použijte hodnotu vaší dárkové karty pro úplné nebo částečné zaplacení rezervace. V případě potřeby lze zůstatek uhradit hlavní kreditní kartou. Platnost dárkových karet nevyprší. Vaše rezervace budou potvrzeny e-mailem přímo z Global Hotel Card. Při check-inu jednoduše předložte potvrzení rezervace a státem vydaný průkaz totožnosti pro předplacenou rezervaci. Svou rezervaci můžete zrušit ONLINE bez sankcí, POKUD je zrušení provedeno online na www.globalhotelcard.com a je v souladu s pravidly storno podmínek. Pokud potřebujete pomoc s používáním Global Hotel Card, zašlete nám e-mail na adresu help@globalhotelcard.com a uveďte co nejvíce podrobností, abychom vám mohli lépe sloužit.

Globální hotelovou kartu vydává Global Hotel Card, Inc. a používání webové stránky www.GlobalHotelCard.com a dárkové karty představuje přijetí těchto podmínek a podmínek, které mohou být kdykoli revidovány. Úplné znění smluvních podmínek naleznete na https://globalhotelcard.com/terms-and-conditions. Platnost dárkových karet nevyprší.

Want to earn cashback?

Download our mobile app to get up to 10% cashback on giftcard purchases 🙌

Download The App
Bidali mobie app screenshot

How it works

1. Select a product
Choose the product and amount you want
2. Pay
Scan or enter the amount and address
3. Receive & Redeem
Products are emailed out after payment is confirmed