Czech RepublicPlayStation CZ

PlayStation CZ gift card

Buy PlayStation CZ giftcards / vouchers with Bitcoin (BTC), USDC, USDT (Tether), XLM (Stellar), Ethereum, Litecoin, Dai, Polygon (MATIC), Fantom (FTM), Avalanche (AVAX), Solana (SOL), Algorand (ALGO) and many other cryptocurrencies & stable coins

🇨🇿 This product may only work in Czech Republic. Sales are final.

Details
Terms & Conditions

Používejte hotovostní karty PlayStation®Store k nákupu her ke stažení, herních doplňků, celovečerních filmů, televizních pořadů a dalšího obsahu, který můžete hrát nebo sledovat na PlayStation®3, PS Vita nebo PSP®.

Redemption Methods

Online

Redemption Instructions

Chcete-li uplatnit tento eGift Card, přihlaste se do sítě PlayStation™ Network nebo si vytvořte účet na playstation.com Přejděte na „Redeem Codes“ v obchodě PlayStation™Store a zadejte kód voucheru Po uplatnění karty PS Store Cash Card bude plná nominální hodnota karty umístěna do peněženky PlayStation®Wallet. Prostředky ve své Peněžence můžete použít k nákupu exkluzivních her, PS one® Classics, doplňkového herního obsahu, filmů a televizních pořadů. Neakceptujeme cashback, vrácení nebo náhradu.

Používáním této karty „PlayStation™Store“ („Karta“) vyjadřujete svůj souhlas s těmito podmínkami a veškerými dalšími podmínkami dostupnými na adrese playstationnetwork.com/terms-of-service. Aktivované karty lze uplatnit prostřednictvím účtu pouze po předchozím přijetí podmínek služby a uživatelské smlouvy a příslušných zásad ochrany osobních údajů dostupných na adrese playstationnetwork.com/terms-of-service. Konzole „PS5“ a „PS4“, osobní počítače, přístup k internetu, kompatibilní hardware a software se prodávají samostatně. Váš účet bude přijímat pouze karty ze země určené na vašem účtu. Kartu nelze vyměnit za hotovost, nelze ji vrátit za hotovost nebo kredit a nelze ji použít k žádnému jinému účelu. V případě ztráty, zničení nebo odcizení nebude karta nahrazena. Sony Interactive Entertainment LLC, její mateřská společnost, přidružené společnosti a poskytovatelé licencí neposkytují žádné výslovné ani předpokládané záruky s ohledem na karty, PSN nebo dostupnost produktů či služeb. V rozsahu povoleném zákonem je vaším jediným a výhradním opravným prostředkem výměna karty. Všechna práva jsou vyhrazena. Podmínky karty se mohou bez upozornění změnit. Neplatné tam, kde je to zakázáno nebo omezeno zákonem. Žádné náhrady od Sony Interactive Entertainment LLC. Pro pomoc navštivte support.playstation.com.

Want to earn cashback?

Download our mobile app to get up to 10% cashback on giftcard purchases 🙌

Download The App
Bidali mobie app screenshot

How it works

1. Select a product
Choose the product and amount you want
2. Pay
Scan or enter the amount and address
3. Receive & Redeem
Products are emailed out after payment is confirmed

Spend Stablecoins

Are you earning stablecoins through staking, DeFi lending, or getting paid in stable coins?

Spend USDC.e (ETH Bridged on Polygon Network) - USDC.e
USDC.e (ETH Bridged on Polygon Network)
USDC.e
Spend Mountain Protocol USD - USDM
Mountain Protocol USD
USDM
Spend Celo Dollar - cUSD
Celo Dollar
cUSD
Spend Celo Euro - cEUR
Celo Euro
cEUR

Looking for a good way to spend cryptocurrency?

Buy gift cards, vouchers, mobile data and airtime with Bitcoin, USDT (Tether), Ethereum, Litecoin, and many more currencies from wallets like Coinomi, Valora, MetaMask, Evercoin, Enjin, Mycelium, MyEtherWallet, Jaxx, Trust Wallet, imToken, Coinbase Wallet and more.

Pay with Bitcoin, Pay with USDT, Ethereum, Litecoin and many other coins / tokens