Czech RepublicZalando CZ

Zalando CZ gift card

Buy Zalando CZ giftcards / vouchers with Bitcoin (BTC), USDT (Tether), XLM (Stellar), Ethereum, Litecoin, Dai, USDC, Celo Dollar, Terra UST, Solana (SOL) and many other cryptocurrencies & stable coins

🇨🇿 This product may only work in Czech Republic. Sales are final.

Details
Terms & Conditions

Na Zalando, přední módní on-line platformě v Evropě, si každý najde to své – od obuvi a oblečení přes doplňky po sportovní oblečení.

Website

https://zalando.cz

Redemption Methods

Online

Redemption Instructions

• Přihlaste se na zalando.cz nebo v aplikaci Zalando App v sekci „Můj účet“. • Zadejte kód dárkové karty do pole v sekci „Moje poukazy“. • Kód dárkové karty můžete také zadat do políčka pro dárkový poukaz přímo při dokončování objednávky. • Pokud nevyužijete celou hodnotu dárkové karty najednou, zbývající hodnota vám bude připsána na účet Zalando.

Obchodní podmínky: Dárkové karty nemají datum platnosti a pro použití dárkové karty není určena minimální hodnota objednávky. Výměna za hotovost není možná, a to ani v případě ztráty nebo poškození. Pokud zrušíte objednávku, která byla zaplacena pomocí kreditu z dárkové karty, nebo vrátíte zboží z takové objednávky, hodnota objednávky nebo vráceného zboží bude připsána zpět na váš účet Zalando v podobě kreditu. Kredit z dárkové karty bohužel nelze využít zpětně. Dárkové karty nelze vyměnit, proplatit ani zrušit. Tuto dárkovou kartu lze využít pouze na stránkách Zalando nebo v aplikaci Zalando App. Pokud máte dotazy nebo jste narazili na problémy, kontaktujte prosím naše oddělení služeb zákazníkům v sekci zalando/contact nebo si pročtěte Nejčastější dotazy na stránce zalando.co.uk/faq. Bližší informace naleznete v Obchodních podmínkách na adrese zalando.co.uk/zalando-terms.

Want to earn cashback?

Download our mobile app to get up to 10% cashback on giftcard purchases 🙌

Download The App
Bidali mobie app screenshot

How it works

1. Select a product
Choose the product and amount you want
2. Pay
Scan or enter the amount and address
3. Receive & Redeem
Products are emailed out after payment is confirmed