Czech RepublicZalando CZ

Zalando CZ gift card

Buy Zalando CZ giftcards / vouchers with Bitcoin (BTC), USDC, USDT (Tether), XLM (Stellar), Ethereum, Litecoin, Dai, Polygon (MATIC), Fantom (FTM), Avalanche (AVAX), Solana (SOL), Algorand (ALGO) and many other cryptocurrencies & stable coins

🇨🇿 This product may only work in Czech Republic. Sales are final.

Details
Terms & Conditions

Na Zalando, přední módní on-line platformě v Evropě, si každý najde to své – od obuvi a oblečení přes doplňky po sportovní oblečení.

Website

https://zalando.cz

Redemption Methods

Online

Redemption Instructions

• Přihlaste se na zalando.cz nebo v aplikaci Zalando App v sekci „Můj účet“. • Zadejte kód dárkové karty do pole v sekci „Moje poukazy“. • Kód dárkové karty můžete také zadat do políčka pro dárkový poukaz přímo při dokončování objednávky. • Pokud nevyužijete celou hodnotu dárkové karty najednou, zbývající hodnota vám bude připsána na účet Zalando.

Obchodní podmínky: Dárkové karty nemají datum platnosti a pro použití dárkové karty není určena minimální hodnota objednávky. Výměna za hotovost není možná, a to ani v případě ztráty nebo poškození. Pokud zrušíte objednávku, která byla zaplacena pomocí kreditu z dárkové karty, nebo vrátíte zboží z takové objednávky, hodnota objednávky nebo vráceného zboží bude připsána zpět na váš účet Zalando v podobě kreditu. Kredit z dárkové karty bohužel nelze využít zpětně. Dárkové karty nelze vyměnit, proplatit ani zrušit. Tuto dárkovou kartu lze využít pouze na stránkách Zalando nebo v aplikaci Zalando App. Pokud máte dotazy nebo jste narazili na problémy, kontaktujte prosím naše oddělení služeb zákazníkům v sekci zalando/contact nebo si pročtěte Nejčastější dotazy na stránce zalando.co.uk/faq. Bližší informace naleznete v Obchodních podmínkách na adrese zalando.co.uk/zalando-terms.

Want to earn cashback?

Download our mobile app to get up to 10% cashback on giftcard purchases 🙌

Download The App
Bidali mobie app screenshot

How it works

1. Select a product
Choose the product and amount you want
2. Pay
Scan or enter the amount and address
3. Receive & Redeem
Products are emailed out after payment is confirmed

Spend Stablecoins

Are you earning stablecoins through staking, DeFi lending, or getting paid in stable coins?

Spend USDC.e (ETH Bridged on Polygon Network) - USDC.e
USDC.e (ETH Bridged on Polygon Network)
USDC.e
Spend Mountain Protocol USD - USDM
Mountain Protocol USD
USDM
Spend Celo Dollar - cUSD
Celo Dollar
cUSD
Spend Celo Euro - cEUR
Celo Euro
cEUR

Looking for a good way to spend cryptocurrency?

Buy gift cards, vouchers, mobile data and airtime with Bitcoin, USDT (Tether), Ethereum, Litecoin, and many more currencies from wallets like Coinomi, Valora, MetaMask, Evercoin, Enjin, Mycelium, MyEtherWallet, Jaxx, Trust Wallet, imToken, Coinbase Wallet and more.

Pay with Bitcoin, Pay with USDT, Ethereum, Litecoin and many other coins / tokens