Czech RepublicGlobal Experiences Card CZ

Global Experiences Card CZ gift card

Buy Global Experiences Card CZ giftcards / vouchers with Bitcoin (BTC), USDC, USDT (Tether), XLM (Stellar), Ethereum, Litecoin, Dai, Polygon (MATIC), Fantom (FTM), Avalanche (AVAX), Solana (SOL), Algorand (ALGO) and many other cryptocurrencies & stable coins

🇨🇿 This product may only work in Czech Republic. Sales are final.

Details
Terms & Conditions

Kartu Global Experiences Card Powered by Viator, společnost Tripadvisor, lze uplatnit pouze online na www.globalexperiencescard.com na více než 350 000 prohlídek, aktivit, zážitků a věcí po celém světě ve více než 120 zemích. Největší inventář všech dárkových karet na výlety, aktivity a zážitky. Užijte si možnosti s více než 350 000 věcmi, které můžete dělat, včetně: • Prohlídky a prohlídky • Atrakce a zábavní parky • Jídlo, víno a noční život • Třídy a workshopy • Plavby, plavby a vodní výlety • Pěší a cyklistické výlety • Transfery a pozemní doprava • Kulturní a tematické prohlídky • Lázně, jóga a wellness

Website

https://www.globalexperiencescard.com

Redemption Methods

Online

Redemption Instructions

Co byste měli vědět: Prohledejte naši databázi dodavatelů v měně vaší dárkové karty a zarezervujte si svůj zážitek pouze online na www.globalexperiencescard.com. Použijte 16místný kód dárkové karty a 8místný PIN jako úplnou nebo částečnou platbu rezervace. Na jednu rezervaci můžete kombinovat až čtyři dárkové karty. Jednoduše použijte hodnotu vaší dárkové karty pro úplné nebo částečné zaplacení rezervace. V případě potřeby lze zůstatek uhradit hlavní kreditní kartou. Platnost dárkových karet nevyprší. Vaše rezervace bude potvrzena e-mailem přímo od Global Experiences Card. Jednoduše předložte potvrzení rezervace a průkaz totožnosti pro předplacenou rezervaci. Svou rezervaci můžete zrušit ONLINE bez sankcí, POKUD je zrušení provedeno online na www.globalexperiencescard.com a je v souladu s pravidly storno podmínek. Pokud potřebujete pomoc s používáním karty Global Experiences Card, napište nám na adresu help@globalexperiencescard.com a uveďte co nejvíce podrobností, abychom vám mohli lépe sloužit.

Kartu Global Experiences Card Powered by Viator vydává Global Hotel Card, Inc. a používání webové stránky https://www.globalexperiencescard.com/ a dárkové karty znamená přijetí těchto podmínek a podmínek, které mohou být kdykoli revidovány. Úplné znění smluvních podmínek lze nalézt na https://www.globalexperiencescard.com/terms-and-conditions. Platnost dárkových karet nevyprší. Užijte si svůj zážitek!

Want to earn cashback?

Download our mobile app to get up to 10% cashback on giftcard purchases 🙌

Download The App
Bidali mobie app screenshot

How it works

1. Select a product
Choose the product and amount you want
2. Pay
Scan or enter the amount and address
3. Receive & Redeem
Products are emailed out after payment is confirmed

Spend Stablecoins

Are you earning stablecoins through staking, DeFi lending, or getting paid in stable coins?

Spend USDC.e (ETH Bridged on Polygon Network) - USDC.e
USDC.e (ETH Bridged on Polygon Network)
USDC.e
Spend Mountain Protocol USD - USDM
Mountain Protocol USD
USDM
Spend Celo Dollar - cUSD
Celo Dollar
cUSD
Spend Celo Euro - cEUR
Celo Euro
cEUR

Looking for a good way to spend cryptocurrency?

Buy gift cards, vouchers, mobile data and airtime with Bitcoin, USDT (Tether), Ethereum, Litecoin, and many more currencies from wallets like Coinomi, Valora, MetaMask, Evercoin, Enjin, Mycelium, MyEtherWallet, Jaxx, Trust Wallet, imToken, Coinbase Wallet and more.

Pay with Bitcoin, Pay with USDT, Ethereum, Litecoin and many other coins / tokens