EstoniaGlobal Hotel Card EE

Global Hotel Card EE gift card

Buy Global Hotel Card EE giftcards / vouchers with Bitcoin (BTC), USDC, USDT (Tether), XLM (Stellar), Ethereum, Litecoin, Dai, Polygon (MATIC), Fantom (FTM), Avalanche (AVAX), Solana (SOL), Algorand (ALGO) and many other cryptocurrencies & stable coins

🇪🇪 This product may only work in Estonia. Sales are final.

Details
Terms & Conditions

Global Hotel Card Powered by Expedia Partner Solutions on parim kinkekaart hotellidele, kuurortidele, puhkusereisijatele ja eramajadele kogu maailmas. Valige üle 500 000 majutuskoha hulgast üle maailma enam kui 200 riigis. Pakume üle 350 suurema hotellibrändi, sealhulgas Marriott, Accor, Intercontinental, Hyatt, Hilton Best Western ja paljud teised butiigid, Bed & Breakfast ja sõltumatud hotellid.

Website

https://www.globalhotelcard.com

Redemption Methods

Online

Redemption Instructions

Redeem Instructions Otsige meie majutuskohtade andmebaasist oma kinkekaardi valuutas ja broneerige majutus ainult veebis aadressil www.globalhotelcard.com. Rakendage 16-kohaline kinkekaardi kood ja 8-kohaline PIN-kood broneeringu täielikuks või osaliseks tasumiseks. Ühe broneeringu kohta saate kasutada kuni nelja kinkekaarti. Broneeringu täielikuks või osaliseks tasumiseks kasutage lihtsalt oma kinkekaardi väärtust. Vajadusel võib saldo tasuda suurema krediitkaardiga. Kinkekaardid ei aegu. Teie broneeringud kinnitatakse e-posti teel otse Global Hotel Cardilt. Sisseregistreerimisel esitage ettemakstud broneeringu puhul lihtsalt oma broneeringu kinnitus ja riiklikult väljastatud isikut tõendav dokument. Võite oma broneeringu ONLINE'is ilma trahvita tühistada, KUI tühistamine toimub veebiaadressil www.globalhotelcard.com ja see on tühistamispoliitika reeglite kohaselt. Kui vajate abi seoses Global Hotel Cardi kasutamisega, saatke meile e-kiri aadressil help@globalhotelcard.com ja esitage võimalikult palju üksikasju, et aidata meil teid paremini teenindada.

Global Hotel Cardi väljastab Global Hotel Card, Inc. ning veebisaidi www.GlobalHotelCard.com ja kinkekaardi kasutamine tähendab nende tingimustega nõustumist, mida võidakse igal ajal muuta. Täielikud nõuded ja tingimused leiate aadressilt https://globalhotelcard.com/terms-and-conditions. Kinkekaardid ei aegu.

Want to earn cashback?

Download our mobile app to get up to 10% cashback on giftcard purchases 🙌

Download The App
Bidali mobie app screenshot

How it works

1. Select a product
Choose the product and amount you want
2. Pay
Scan or enter the amount and address
3. Receive & Redeem
Products are emailed out after payment is confirmed

Spend Stablecoins

Are you earning stablecoins through staking, DeFi lending, or getting paid in stable coins?

Spend USDC.e (ETH Bridged on Polygon Network) - USDC.e
USDC.e (ETH Bridged on Polygon Network)
USDC.e
Spend Mountain Protocol USD - USDM
Mountain Protocol USD
USDM
Spend Celo Dollar - cUSD
Celo Dollar
cUSD
Spend Celo Euro - cEUR
Celo Euro
cEUR

Looking for a good way to spend cryptocurrency?

Buy gift cards, vouchers, mobile data and airtime with Bitcoin, USDT (Tether), Ethereum, Litecoin, and many more currencies from wallets like Coinomi, Valora, MetaMask, Evercoin, Enjin, Mycelium, MyEtherWallet, Jaxx, Trust Wallet, imToken, Coinbase Wallet and more.

Pay with Bitcoin, Pay with USDT, Ethereum, Litecoin and many other coins / tokens