EstoniaGlobal Experiences Card EE

Global Experiences Card EE gift card

Buy Global Experiences Card EE giftcards / vouchers with Bitcoin (BTC), USDC, USDT (Tether), XLM (Stellar), Ethereum, Litecoin, Dai, Polygon (MATIC), Fantom (FTM), Avalanche (AVAX), Solana (SOL), Algorand (ALGO) and many other cryptocurrencies & stable coins

🇪🇪 This product may only work in Estonia. Sales are final.

Details
Terms & Conditions

Globaalsete kogemuste kaarti, mida pakub Tripadvisori ettevõte Viator, saab lunastada ainult veebis aadressil www.globalexperiencescard.com enam kui 350 000 reisi, tegevuse, elamuse ja tegevuse jaoks üle 120 riigis. Suurim valik kinkekaarte ekskursioonide, tegevuste ja elamuste jaoks. Nautige võimalusi rohkem kui 350 000 tegevusega, sealhulgas: • Ekskursioonid ja vaatamisväärsused • Vaatamisväärsused ja teemapargid • toit, vein ja ööelu • Klassid ja töötoad • Kruiisid, purjetamine ja veereisid • Jalutus- ja rattareisid • Transfeerid ja maismaatransport • Kultuuri- ja teemareisid • spaa, jooga ja heaolu

Website

https://www.globalexperiencescard.com

Redemption Methods

Online

Redemption Instructions

Redeem Instructions Otsige meie tarnijate andmebaasist oma kinkekaardi valuutas ja broneerige oma elamusi ainult veebis aadressil www.globalexperiencescard.com. Rakendage 16-kohaline kinkekaardi kood ja 8-kohaline PIN-kood broneeringu täielikuks või osaliseks tasumiseks. Ühe broneeringu kohta saate kombineerida kuni neli kinkekaarti. Broneeringu täielikuks või osaliseks tasumiseks kasutage lihtsalt oma kinkekaardi väärtust. Vajadusel võib saldo tasuda suurema krediitkaardiga. Kinkekaardid ei aegu. Teie broneering kinnitatakse meili teel otse Global Experiences Cardilt. Ettemakstud broneeringu puhul esitage lihtsalt oma broneeringu kinnitus ja isikut tõendav dokument. Võite tühistada oma broneeringu ONLINE ilma trahvita, KUI tühistamine toimub veebiaadressil www.globalexperiencescard.com ja see on tühistamispoliitika reeglite kohaselt. Kui vajate abi seoses Global Experiences Cardi kasutamisega, saatke meile e-kiri aadressil help@globalexperiencescard.com ja esitage võimalikult palju üksikasju, et aidata meil teid paremini teenindada.

Global Hotel Card, Inc. on välja andnud Global Experiences Cardi Powered by Viator ning veebisaidi https://www.globalexperiencescard.com/ ja kinkekaardi kasutamine tähendab nende tingimustega nõustumist, mida võidakse igal ajal muuta. Täielikud nõuded ja tingimused leiate aadressilt https://www.globalexperiencescard.com/terms-and-conditions. Kinkekaardid ei aegu.

Want to earn cashback?

Download our mobile app to get up to 10% cashback on giftcard purchases 🙌

Download The App
Bidali mobie app screenshot

How it works

1. Select a product
Choose the product and amount you want
2. Pay
Scan or enter the amount and address
3. Receive & Redeem
Products are emailed out after payment is confirmed

Spend Stablecoins

Are you earning stablecoins through staking, DeFi lending, or getting paid in stable coins?

Spend USDC.e (ETH Bridged on Polygon Network) - USDC.e
USDC.e (ETH Bridged on Polygon Network)
USDC.e
Spend Mountain Protocol USD - USDM
Mountain Protocol USD
USDM
Spend Celo Dollar - cUSD
Celo Dollar
cUSD
Spend Celo Euro - cEUR
Celo Euro
cEUR

Looking for a good way to spend cryptocurrency?

Buy gift cards, vouchers, mobile data and airtime with Bitcoin, USDT (Tether), Ethereum, Litecoin, and many more currencies from wallets like Coinomi, Valora, MetaMask, Evercoin, Enjin, Mycelium, MyEtherWallet, Jaxx, Trust Wallet, imToken, Coinbase Wallet and more.

Pay with Bitcoin, Pay with USDT, Ethereum, Litecoin and many other coins / tokens