PolandGlobal Experiences Card PL

Global Experiences Card PL gift card

Buy Global Experiences Card PL giftcards / vouchers with Bitcoin (BTC), USDC, USDT (Tether), XLM (Stellar), Ethereum, Litecoin, Dai, Polygon (MATIC), Fantom (FTM), Avalanche (AVAX), Solana (SOL), Algorand (ALGO) and many other cryptocurrencies & stable coins

🇵🇱 This product may only work in Poland. Sales are final.

Details
Terms & Conditions

Kartę Global Experiences obsługiwaną przez firmę Viator, spółkę Tripadvisor, można wymienić wyłącznie online na stronie www.globalexperiencescard.com na ponad 350 000 wycieczek, zajęć, atrakcji i atrakcji na całym świecie w ponad 120 krajach. Największy spis wszystkich kart podarunkowych na wycieczki, zajęcia i doświadczenia. Ciesz się możliwościami ponad 350 000 rzeczy do zrobienia, w tym: • Wycieczki i zwiedzanie • Atrakcje i parki tematyczne • Jedzenie, wino i życie nocne • Zajęcia i warsztaty • Rejsy, żeglarstwo i wycieczki wodne • Wycieczki piesze i rowerowe • Transfery i transport naziemny • Wycieczki kulturowe i tematyczne • Spa, joga i wellness

Website

https://www.globalexperiencescard.com

Redemption Methods

Online

Redemption Instructions

Rzeczy, które warto wiedzieć: Przeszukaj naszą bazę danych dostawców w walucie swojej karty podarunkowej i zarezerwuj swoje doświadczenie online wyłącznie na stronie www.globalexperiencescard.com. Zastosuj 16-cyfrowy Kod Karty Podarunkowej i 8-cyfrowy PIN jako pełną lub częściową płatność za rezerwację. Możesz połączyć do czterech kart podarunkowych na rezerwację. Po prostu wykorzystaj wartość swojej karty podarunkowej do pełnej lub częściowej zapłaty za rezerwację. W razie potrzeby saldo można opłacić główną kartą kredytową. Karty podarunkowe nie tracą ważności. Twoja rezerwacja zostanie potwierdzona e-mailem bezpośrednio z Global Experiences Card. Wystarczy okazać potwierdzenie rezerwacji i dowód tożsamości w przypadku rezerwacji opłaconej z góry. Możesz anulować rezerwację ONLINE bez żadnych opłat, JEŚLI anulowanie odbywa się online na stronie www.globalexperiencescard.com i jest zgodne z zasadami polityki anulowania. Jeśli potrzebujesz pomocy w korzystaniu z Global Experiences Card, napisz do nas na adres help@globalexperiencescard.com i podaj jak najwięcej szczegółów, abyśmy mogli lepiej Ci służyć.

Karta Global Experiences Powered by Viator jest wydawana przez Global Hotel Card, Inc., a korzystanie ze strony internetowej https://www.globalexperiencescard.com/ oraz karty podarunkowej oznacza akceptację niniejszych warunków, które mogą zostać zmienione w dowolnym momencie. Pełne warunki można znaleźć na stronie https://www.globalexperiencescard.com/terms-and-conditions. Karty podarunkowe nie tracą ważności. Ciesz się swoim doświadczeniem! Ciesz się swoim doświadczeniem!

Want to earn cashback?

Download our mobile app to get up to 10% cashback on giftcard purchases 🙌

Download The App
Bidali mobie app screenshot

How it works

1. Select a product
Choose the product and amount you want
2. Pay
Scan or enter the amount and address
3. Receive & Redeem
Products are emailed out after payment is confirmed

Spend Stablecoins

Are you earning stablecoins through staking, DeFi lending, or getting paid in stable coins?

Spend USDC.e (ETH Bridged on Polygon Network) - USDC.e
USDC.e (ETH Bridged on Polygon Network)
USDC.e
Spend Mountain Protocol USD - USDM
Mountain Protocol USD
USDM
Spend Celo Dollar - cUSD
Celo Dollar
cUSD
Spend Celo Euro - cEUR
Celo Euro
cEUR

Looking for a good way to spend cryptocurrency?

Buy gift cards, vouchers, mobile data and airtime with Bitcoin, USDT (Tether), Ethereum, Litecoin, and many more currencies from wallets like Coinomi, Valora, MetaMask, Evercoin, Enjin, Mycelium, MyEtherWallet, Jaxx, Trust Wallet, imToken, Coinbase Wallet and more.

Pay with Bitcoin, Pay with USDT, Ethereum, Litecoin and many other coins / tokens