CroatiaGlobal Experiences Card HR

Global Experiences Card HR gift card

Compra giftcards / vouchers de Global Experiences Card HR usando Bitcoin (BTC), USDC, USDT (Tether), XLM (Stellar), Ethereum, Litecoin, Dai, Polygon (MATIC), Fantom (FTM), Avalanche (AVAX), Solana (SOL), Algorand (ALGO) y muchas otras criptomonedas y stable coins

🇭🇷 Puede que este producto sólo funcione en Croatia. Las ventas son definitivas.

Detalles
Términos & Condiciones

Kartu Global Experiences Card Powered by Viator, společnost Tripadvisor, lze uplatnit pouze online na www.globalexperiencescard.com na více než 350 000 prohlídek, aktivit, zážitků a věcí po celém světě ve více než 120 zemích. Největší inventář všech dárkových karet na výlety, aktivity a zážitky. Užijte si možnosti s více než 350 000 věcmi, které můžete dělat, včetně: • Prohlídky a prohlídky • Atrakce a zábavní parky • Jídlo, víno a noční život • Třídy a workshopy • Plavby, plavby a vodní výlety • Pěší a cyklistické výlety • Transfery a pozemní doprava • Kulturní a tematické prohlídky • Lázně, jóga a wellness

Sitio Web

https://www.globalexperiencescard.com

Métodos de redención

Online

Instrucciones de redención

Co byste měli vědět: Prohledejte naši databázi dodavatelů v měně vaší dárkové karty a zarezervujte si svůj zážitek pouze online na www.globalexperiencescard.com. Použijte 16místný kód dárkové karty a 8místný PIN jako úplnou nebo částečnou platbu rezervace. Na jednu rezervaci můžete kombinovat až čtyři dárkové karty. Jednoduše použijte hodnotu vaší dárkové karty pro úplné nebo částečné zaplacení rezervace. V případě potřeby lze zůstatek uhradit hlavní kreditní kartou. Platnost dárkových karet nevyprší. Vaše rezervace bude potvrzena e-mailem přímo od Global Experiences Card. Jednoduše předložte potvrzení rezervace a průkaz totožnosti pro předplacenou rezervaci. Svou rezervaci můžete zrušit ONLINE bez sankcí, POKUD je zrušení provedeno online na www.globalexperiencescard.com a je v souladu s pravidly storno podmínek. Pokud potřebujete pomoc s používáním karty Global Experiences Card, napište nám na adresu help@globalexperiencescard.com a uveďte co nejvíce podrobností, abychom vám mohli lépe sloužit.

Kartu Global Experiences Card Powered by Viator vydává Global Hotel Card, Inc. a používání webové stránky https://www.globalexperiencescard.com/ a dárkové karty znamená přijetí těchto podmínek a podmínek, které mohou být kdykoli revidovány. Úplné znění smluvních podmínek lze nalézt na https://www.globalexperiencescard.com/terms-and-conditions. Platnost dárkových karet nevyprší. Užijte si svůj zážitek!

¿Quieres ganar dinero?

Descarga nuestra app y obtén hasta un 10% de lo que gastes 🙌

Descargar App
Bidali mobie app screenshot

Así funciona

1. Elige un producto
Elige el producto y monto que quieras
2. Paga
Escanea o ingresa el monto y la dirección
3. Recibir & Reclamar
Los productos son enviados por email luego de confirmar el pago

Gasta Stablecoins

¿Estás obteniendo stablecoins como recompensa, préstamos DeFi, o te pagan con stablecoins?

Gasta USDC.e (ETH Bridged on Polygon Network) - USDC.e
USDC.e (ETH Bridged on Polygon Network)
USDC.e
Gasta Mountain Protocol USD - USDM
Mountain Protocol USD
USDM
Gasta Celo Dollar - cUSD
Celo Dollar
cUSD
Gasta Celo Euro - cEUR
Celo Euro
cEUR

¿Estás buscando una buena manera de gastar criptomonedas?

Compra tarjetas de regalo, vouchers, datos y minutos móviles usando Bitcoin, USDT (Tether), Ethereum, Litecoin, y muchas más divisas de billeteras como Coinomi, Valora, MetaMask, Evercoin, Enjin, Mycelium, MyEtherWallet, Jaxx, Trust Wallet, imToken, Coinbase Wallet y más.

Paga con Bitcoin, USDT, Ethereum, Litecoin y muchas otras monedas / tokens